Ciężarówki Iveco

Każda osoba zajmująca się branżą transportową zna firmę Iveco. To włoskie przedsiębiorstwo koncentruje się na produkowaniu dostawczych samochodów ciężarowych. Części Iveco cieszą się popularnością w serwisach całej Europy, co świadczy o mocnej pozycji i popularności marki. Z jakich względów warto zwrócić uwagę na włoską firmę przewozową?

Iveco kojarzymy z modelu Stralis – był to samochód przechodzący długą drogę ewolucji, w trakcie której ulegał ciągłym zmianom. Słynna ciężarówka zmieniła się znacznie w 2007 i 2013 roku (zmodyfikowano wygląd kabiny, przód pojazdu i silniki). Widać więc, że firma nie stoi w miejscu, tylko działa. Co ciekawe we wszystkich modelach Stralisa znajduje się półautomatyczna skrzynia biegów EuroTronic – Stralis to pierwszy producent, który stosował takie rozwiązanie we wszystkich produkowanych wersjach. Nic dziwnego, że przy takiej tendencji do ujednolicania i seryjności bez problemu znajdziemy części Iveco, jakich w danej chwili potrzebujemy.

Firma jest doceniana w środowisku, o czym świadczyć może choćby fakt zdobycia wielu nagród. Kolejne Stralisy kontynuują tradycję produkcji dobrych modeli – w nowym zastosowano 6-cylindrowe silniki Cursor z turbosprężarkami o zmiennej geometrii, z większą pojemnością i wyższym momentem obrotowym przy niezmienionym zużyciu paliwa. To wszystko dzięki unikalnemu systemowi Iveco HI-SCR, który został opatentowany przez FPT Industrial i jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w technologii silnikow mających przechodzić intensywną eksploatację.

Dostępność części Iveco na rynku również nie przeszkadza w efektywnym korzystaniu ze sprzętu tej firmy. Włoskie produkty cechuje wiele zalet dlatego nic dziwnego, że wiele samochodów Iveco jeździ po drogach Europy i Polski.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s