Największy van Forda w swojej klasie

Nowy Transit to największy van w swojej klasie oferujący parę opcji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu, a także różne silniki oraz rozwiązania w zakresie przestrzeni ładunkowej i pasażerskiej. Dzięki takim udogodnieniom możemy łatwo dobrać pojazd do specyfiki wykonywanego biznesu. Transit od dawna pozostaje niezastąpionym partnerem właścicieli firm i jest jednym z najchętniej wybieranych samochodów dostawczych. Co oferuje nowa generacja?

Dostawczak musi być przede wszystkim nowoczesny i niezawodny. Taki też jest z całą pewnością nowy Ford Transit. Wyposażony został w wiele nowoczesnych technologii, m.in. system Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, inteligentny tempomat i system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC). Ułatwiona jest jazda w trasie jak i po mieście. Dzięki dużej automatyzacji czynności wykonywanych podczas jazdy kierowca może lepiej skoncentrować się na sytuacji na drodze. Samochód jest również ekonomiczny. Technologie ograniczające spalanie, takie jak ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging), pozwalają na znaczne ograniczenie zużycia paliwa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej mocy silnika.

Zwiększona została przestrzeń ładunkowa, zyskujemy zatem spore możliwości transportowe. Pojemność wynosi teraz nawet do 15,1 m, co pozwala na zmieszczenie ładunku o długości do 4,2 m.

Nowy Ford Transit to także skuteczne metody zabezpieczenia ładunku oraz całego pojazdu złodziejami. Zastosowane zostały mocniejsze zamki i blokady, a także zaawansowane systemy alarmowe. Samochód jest bezpieczny i komfortowy, przede wszystkim zaś przestronny i niezawodny, jak na dostawczaka przystało. Jak przyjął się u nas nowy Ford Transit? Warszawa powitała go zaskakująco dużą sprzedażą. Jak widać, van Forda z czasem zyskuje sobie coraz większe grono amatorów.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s